Zwolsche Badminton Club


Welkom bij de Zwolsche Badminton Club

opgericht 12 januari 1958
Competitie

Hieronder vind je informatie over de diverse competitieteams voor het seizoen 2018-2019.

KLIK HIER om de wedstrijdverslagen van de verschillende teams te lezen.


 

Ook dit seizoen spelen er weer een aantal teams mee in de Voorjaarscompetitie en wel:

ZBC V1: eerste klasse, afd. 1     
Het team speelt met Alex, Luuk, Nick, Chantal, Rosan en Sandra.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC V1

ZBC V2: eerste klasse, afd. 1     
Het team speelt met Bob, Chris, Gerjan, Laura en Tirza.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC V2

ZBC V3: derde klasse, afd. 2     
Het team speelt met (o.a.) Arjen, Guido, Jaap, Johan, Dianne en Karen.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC V3


 

De reguliere competitie is inmiddels afgelopen. Hieronder de eindstanden:

ZBC 1: vierde divisie, afd. 1     

Het team van Oleg, Rik, Joanne, Judith en Vanja is als vierde geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 1

ZBC 2: vijfde divisie, afd. 2                         

Het team van Bert, Gino, Michael,  Stephan, Corneel, Miranda en Willemijn is als vijfde geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 2

ZBC 3: zevende divisie, afd. 14                         

Het team van Alex, Daan, Nick, Rosan en Sandra is als tweede geëindigd en promoveert naar de zesde divisie.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 3

ZBC 4: zevende divisie, afd 13                        

Het team van Bob, Chris, Gerjan, Laura en Tirza is als eerste geëindigd en promoveert naar de zesde divisie.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 4

ZBC 5: achtste divisie, afd. 11                         

Het team van Pim, Theo, Tijmen, Dianne, Miriam en Karen is als tweede geëindigd en promoveert naar de zevende divisie.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 5

ZBC 6: negende divisie, afd. 1                         

Het team van Aleid, Arjen, Sjouke, José, Lisa en Willemiek is als vijfde geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 6

ZBC 7: negende divisie, afd. 6                         

Het team van Jelle, Johan, Laurens, Emma en Sara is als zevende geeindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC 7

 

JEUGD

ZBC J1: U-19, afd 2                                              

Het team van Bjorn, Joeri, Melvin en Teun is in de eerste helft als tweede geëindigd, in de tweede helft als eerste.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC J1

ZBC J2: U-16, afd 4                                              

Het team van Maarten, Isa, Jade, Jasmijn en Zoë is als tweede geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC J2

ZBC J3: U-16, afd. 5                                              

Het team van Jonathan, Tim, Britt en Ilona is als achtste geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC J3

ZBC J4: U13, afd. 2                                       

Het team van Broos, Jochem, Sander, Iris en Sterre is als vierde geëindigd.
Meer informatie vind je hier: Badminton Nederland - ZBC J4

ZBC Maxi 1                                             

Ons jongste team dat meespeelde in de regionale Mini en Maxi-competitie is als derde geëindigd.