Zwolsche Badminton Club


Welkom bij de Zwolsche Badminton Club

opgericht 12 januari 1958
Competitie

Op deze pagina vind je informatie over de diverse competitieteams voor het seizoen 2017-2018. Deze indeling is VOORLOPIG!

Houdt in alle gevallen je mailbox in de gaten in verband met eventuele wijzigingen! Helemáál onderaan vind je het speelzalenoverzicht.

De teamindeling is -uiteraard- bekend bij de technische commissie, maar ook deze is nog niet definitief!. iedereen hoort uiteraard tijdig waar men is ingedeeld.

 

 

ZBC 1, vierde divisie landelijk        uitslagen en stand
zaterdag 16 september 2017 10:00:00 Zwolsche BC 1  - Assen BC 1
zaterdag 23 september 2017 10:00:00 Zwolsche BC 1  - Smash Hoogeveen BV 2
zaterdag 30 september 2017 14:00:00 Amersfoort 7  - Zwolsche BC 1
zaterdag 7 oktober 2017 10:00:00 Zwolsche BC 1  - Meteoor SV 2
28/29 oktober 13:30:00 BC GO! 2  - Zwolsche BC 1
vrijdag 3 november 2017 19:30:00 Flits BC 3  - Zwolsche BC 1
zaterdag 11 november 2017 10:00:00 Zwolsche BC 1  - IJsselstad BC 1
zondag 19 november 2017 13:30:00 Assen BC 1  - Zwolsche BC 1
zaterdag 2 december 2017 13:30:00 Smash Hoogeveen BV 2  - Zwolsche BC 1
zaterdag 9 december 2017 10:00:00 Zwolsche BC 1  - Amersfoort 7
zondag 17 december 2017 13:00:00 Meteoor SV 2  - Zwolsche BC 1
zaterdag 13 januari 2018 10:00:00 Zwolsche BC 1  - Flits BC 3
vrijdag 20 januari 2017 10:00:00 IJsselstad BC 1  - Zwolsche BC 1
zaterdag 27 januari 2018 10:00:00 Zwolsche BC 1  - BC GO! 2

 

ZBC 2, vierde divisie landelijk                          uitslagen en stand
zaterdag 16 september 2017 10:00:00 Zwolsche BC 2  - Leeuwarder BC 1
zaterdag 23 september 2017 10:00:00 Zwolsche BC 2  - BC GO! 3
zondag 1 oktober 2017 13:00:00 BAHOSA 1  - Zwolsche BC 2
zaterdag 7 oktober 2017 10:00:00 Zwolsche BC 2  - Meteoor SV 1
zondag 29 oktober 2017 14:00:00 AMOR GS BC 3  - Zwolsche BC 2
zaterdag 4 november 2017 12:00:00 De Racketeers  - Zwolsche BC 2
zaterdag 11 november 2017 10:00:00 Zwolsche BC 2  - Drachten 3
zaterdag 18 november 2017 11:30:00 Leeuwarder BC 1  - Zwolsche BC 2
                 02/03 december 13:30:00 BC GO! 3  - Zwolsche BC 2
zaterdag 9 december 2017 10:00:00 Zwolsche BC 2  - BAHOSA 1
zondag 17 december 2017 13:00:00 Meteoor SV 1  - Zwolsche BC 2
zaterdag 13 januari 2018 10:00:00 Zwolsche BC 2  - De Racketeers
vrijdag 20 januari 2017 12:30:00 Drachten 3  - Zwolsche BC 2
zaterdag 27 januari 2018 10:00:00 Zwolsche BC 2  - AMOR GS BC 3

 

ZBC 3, tweede klasse                          uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
do 14-9-2017 20:00 NOP 2 - ZWOLSCHE B.C. 3
do 21-9-2017 20:00 NOP 1 - ZWOLSCHE B.C. 3
vr 29-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - REFLEX BC 1
VR 20-10-2017 20:00 TREFZEKER BC 2 - ZWOLSCHE B.C. 3
vr 3-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - FAIRPLAY DAC BV 1
vr 10-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - REFLEX BC 2
vr 17-11-2017 19:30 FLITS BC 6 - ZWOLSCHE B.C. 3
vr 1-12-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - NOP 2
vr 8-12-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - NOP 1
di 9-1-2018 19:30 REFLEX BC 1 - ZWOLSCHE B.C. 3
vr 19-1-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - TREFZEKER BC 2
di 23-1-2018 19:30 REFLEX BC 2 - ZWOLSCHE B.C. 3
vr 9-2-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 3 - FLITS BC 6
ma 19-2-2018 20:00 FAIRPLAY DAC BV 1 - ZWOLSCHE B.C. 3

 

ZBC 4, derde klasse                         uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
vr 15-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - HEETEN BONDS BV 1
do 21-9-2017 20:00 NOP 3 - ZWOLSCHE B.C. 4
vr 29-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - TREFZEKER BC 3
ma 2-10-2017 20:00 HOLTEN BC 2 - ZWOLSCHE B.C. 4
vr 3-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - KWIEK BC 1
vr 10-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - IJSSELSTAD BC 7
vr 17-11-2017 19:30 ZWOLLENAAR BC DE 2 - ZWOLSCHE B.C. 4
zo 3-12-2017 10:30 HEETEN BONDS BV 1 - ZWOLSCHE B.C. 4
vr 8-12-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - NOP 3
vr 12-1-2018 20:00 TREFZEKER BC 3 - ZWOLSCHE B.C. 4
vr 19-1-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - HOLTEN BC 2
do 25-1-2018 20:00 IJSSELSTAD BC 7 - ZWOLSCHE B.C. 4
vr 9-2-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 4 - ZWOLLENAAR BC DE 2
do 22-2-2018 20:30 KWIEK BC 1 - ZWOLSCHE B.C. 4

 

ZBC 5,derde klasse                          uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
vr 15-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - HOLTEN BC 3
vr 22-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - BORNE BV 1
vr 29-9-2017 19:30 FLITS BC 8 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 6-10-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - TWENTHE 67 BC 3
do 2-11-2017 20:30 PLUUMKE T BV 3 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 10-11-2017 20:45 SVS BADMINTON 1 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 17-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - ORION BC 6
ma 27-11-2017 20:00 HOLTEN BC 3 - ZWOLSCHE B.C. 5
ma 4-12-2017 19:45 BORNE BV 1 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 12-1-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - FLITS BC 8
zo 21-1-2018 10:00 TWENTHE 67 BC 3 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 26-1-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - SVS BADMINTON 1
wo 7-2-2018 20:00 ORION BC 6 - ZWOLSCHE B.C. 5
vr 23-2-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 5 - PLUUMKE T BV 3

 

ZBC 6, vijfde klasse                          uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
vr 15-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - ZWOLLENAAR BC DE 5
vr 22-9-2017 19:30 EN BLOK BV 2 - ZWOLSCHE B.C. 6
vr 29-9-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - EN BLOK BV 1
vr 6-10-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - KWIEK BC 2
ma 6-11-2017 20:00 HOLTEN BC 4 - ZWOLSCHE B.C. 6
vr 17-11-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - SVS BADMINTON 2
vr 1-12-2017 19:30 ZWOLLENAAR BC DE 5 - ZWOLSCHE B.C. 6
vr 8-12-2017 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - EN BLOK BV 2
vr 12-1-2018 19:30 EN BLOK BV 1 - ZWOLSCHE B.C. 6
do 18-1-2018 20:30 KWIEK BC 2 - ZWOLSCHE B.C. 6
vr 26-1-2018 19:30 ZWOLSCHE B.C. 6 - HOLTEN BC 4
vr 9-2-2018 20:45 SVS BADMINTON 2 - ZWOLSCHE B.C. 6

 

JEUGD

ZBC J1, U19                                              uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
vr 22-9-2017 19:30 EN BLOK BV J1 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 30-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 7-10-2017 14:00 ALLOTRIA BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 4-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 11-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ALLOTRIA BC J2
vr 24-11-2017 19:00 TREFZEKER BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 9-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - EN BLOK BV J1
za 13-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 20-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ALLOTRIA BC J1
za 27-1-2018 14:00 ALLOTRIA BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 10-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - TREFZEKER BC J1
za 24-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ZWOLSCHE B.C. J1
ZBC J2, U19                                        uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
vr 15-9-2017 19:00 TREFZEKER BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 30-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 7-10-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 14-10-2017 14:00 ALLOTRIA BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 4-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ALLOTRIA BC J1
za 11-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - EN BLOK BV J1
za 2-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - TREFZEKER BC J1
za 13-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ZWOLSCHE B.C. J1
za 20-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ZWOLSCHE B.C. J3
vr 26-1-2018 19:30 EN BLOK BV J1 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 10-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ALLOTRIA BC J2
za 24-2-2018 14:00 ALLOTRIA BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J2

 

 ZBC J3, U19                                       uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
za 16-9-2017 14:00 ALLOTRIA BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 23-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - TREFZEKER BC J1
za 7-10-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ZWOLSCHE B.C. J2
za 4-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J1 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 11-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ALLOTRIA BC J1
vr 17-11-2017 19:30 EN BLOK BV J1 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 2-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ALLOTRIA BC J2
vr 8-12-2017 19:00 TREFZEKER BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 20-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J2 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 27-1-2018 14:00 ALLOTRIA BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J3
za 10-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - EN BLOK BV J1
za 24-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J3 - ZWOLSCHE B.C. J1

 

ZBC J4, U16                                         uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
za 16-9-2017 09:30 FLASH VORDEN J2 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 23-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - IJSSELSTAD BC J2
zo 1-10-2017 09:30 EEFDE BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 7-10-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - BACO BC J1
zo 5-11-2017 09:30 EEFDE BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 11-11-2017 10:00 RIJSSEN BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 2-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - FLASH VORDEN J2
za 9-12-2017 10:00 IJSSELSTAD BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 13-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - EEFDE BC J2
vr 19-1-2018 18:00 BACO BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J4
za 27-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - RIJSSEN BC J1
za 24-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J4 - EEFDE BC J1

 

ZBC J5, U16                                              uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
za 16-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - FAIRPLAY DAC BV J1
za 23-9-2017 10:00 TWENTERAND J1 - ZWOLSCHE B.C. J5
za 30-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - HANZE 83 BC J1
za 7-10-2017 14:30 REFLEX BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J5
za 4-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - IJSSELSTAD BC J1
za 11-11-2017 12:00 GENEMUIDER BADMIN J1 - ZWOLSCHE B.C. J5
za 2-12-2017 09:30 FAIRPLAY DAC BV J1 - ZWOLSCHE B.C. J5
za 9-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - TWENTERAND J1
vr 12-1-2018 18:00 HANZE 83 BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J5
za 20-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - REFLEX BC J1
za 27-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J5 - GENEMUIDER BADMIN J1
za 24-2-2018 10:00 IJSSELSTAD BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J5

 

ZBC J6, U13                                        uitslagen en stand
Datum en tijd Thuis - Uit
za 16-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - FAIRPLAY DAC BV J2
zo 24-9-2017 10:00 ORION BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 30-9-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - TWENTERAND J2
za 7-10-2017 11:30 KWIEK BC J2 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 4-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - HOOGERHEYNE BC J1
za 11-11-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - IJSSELSTAD BC J3
zo 19-11-2017 11:00 ELO UNITED J4 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 2-12-2017 09:30 FAIRPLAY DAC BV J2 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 9-12-2017 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - ORION BC J2
za 13-1-2018 10:00 TWENTERAND J2 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 20-1-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - KWIEK BC J2
za 27-1-2018 10:00 IJSSELSTAD BC J3 - ZWOLSCHE B.C. J6
za 10-2-2018 10:00 ZWOLSCHE B.C. J6 - ELO UNITED J4
za 24-2-2018 13:30 HOOGERHEYNE BC J1 - ZWOLSCHE B.C. J6

 

 

 

 

 

 

Overzicht speelzalen
Vereniging Naam van de hal  Adres
ABS Badminton De Uutvlog Prinses Margrietlaan 14 7437 DV Bathmen
Allotria BC De Prinsenhof Prinsenstraat 24 8061 ZC Hasselt
Almere BV Sportcomplex Carl Dekker Bongerdstraat 6 1326 AB ALMERE
Amersfoort BC Juliana van Stolberghal Graaf Hendriklaan 146 3818 DN AMERSFOORT
Baco BC De Hooiberg Hooiberglaan 11 8121 RA Olst
Bahosa BV De Kalkwijk Nieuweweg 8 9603 BM HOOGEZAND
BC '70 Veluwe PWA hal Sportlaan 1 8162 BE EPE
BC de Zwollenaar WRZV-hallen Buitengasthuisstraat 8 8041 AB Zwolle
BC GO! Hoogkerk Zuiderweg 70-1 9745 AA Hoogkerk
Bravo HV Veldwijk Kuipersdijk 46 7552 BJ Hengelo (Ov)
Denekamp BC Kerker Esch Mr. Mulderstraat 47 7591 VA Denekamp
DIOK DBV Sportcentrum Universiteit Twente Promenade 1 7522 MA Enschede
Drachten BC De Drait Dollard 125 9204 CM Drachten
Eefde BC Sportzaal De Stuw Bargeweg 5 7211 DC Eefde
Elo United  Hasseler Es Henry Woodstraat 60 7558 CR Hengelo (Ov)
En Blok BV Carrousel van Reeuwijkstraat 5 7731 EH Ommen
Fairplay DAC BV de Citadel Langewijk 118 7701 AH Dedemsvaart
Flash Vorden Het Jebbink Het Jebbink 13 7251 BH Vorden
Flits BC n Dikken Dikkensweg 1 7641 CC Wierden
Genemuider Badmin D' Overtoom Stuivenbergstraat 15 8281 EJ Genemuiden
Hanze 83 BC Sporthal CALO Campus 2-6 8017 CA Zwolle
Hardenberg BV De Beek Hondsdraf 38 7772 LZ Hardenberg
Harderwijk BC Sporthal de Sypel Parkweg 4 3842 AD HARDERWIJK
Heeten Bonds BV Sporthal Heeten Dorpsstraat 3 8111 AA Heeten
Holten BC ’t Mossink Keizersweg 22 7451 CS Holten
Hoogerheyne BC Sporthal Hoogerheyne Brinkweg 50 8141 NH Heino
Icarus BC 1 Sporthal de Thij Thijlaan 1 7576 ZB OLDENZAAL
IJsselstad BC De Kroon Koningin Wilhelminalaan 11 7415 KP Deventer
Kwiek BC Tijenraan Zwolsestraat 68a 8101 AE Raalte
Leeuwarder BC Sporthal Rengers Fiswerderweg 3 8917 EW LEEUWARDEN
Meteoor SV Indoorcentrum Veendam Jan Salwapleing 1 9641 LN VEENDAM
MOT 79 BC Windmolenbroek Leemhorst 5 7609 LA Almelo
NOP Bosbadhal Boslaan 30 8302 AB Emmeloord
Onder een hoedje De Beukenhage De Broekmaten 2 7683 XH Den Ham
Pluumke 67 BC De Spoorzone Parallelweg 9 7102 DE Winterswijk
Raduga SV De Zomp Reggestraat 100 7468 EP Enter
Reflex BC Sporthal Kuperserf Kuperserf 43 7443 HC Nijverdal
Rianto BC Hanzehal Fanny Blankers-Koenweg 2 7203 AA Zutphen
SJUTTOL GEEST BC  Burgemeester verdegaalhal Pastoor Bloemenstraat 1 7651 CD Tubbergen
Smash Hoogeveen Activum  Bentincksdijk 10  HOOGEVEEN
SVS Badminton ‘t Haarhuus Ganzeboomsweg 5 7433 ES Schalkhaar
Thuve BC Triominos Eltensestraat 4 6922 JB Duiven
Trefzeker BC De Trefkoele Ruigedoornstraat 108 7721 BR Dalfsen